Hakkımızda

Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında sektöre giren Logo, Türkiye’nin en büyük yazılım kuruluşlarından biridir. Ürettiği çözüm, hizmet ve inovasyonlarla Türkiye’de yazılım sektörünün yenilikçi lideri konumuna gelmiştir. 800’ü aşkın bayisi ve yaygın dağıtım ağı kanallarıyla sektörün en hızlı büyüyen firmalarından olan Logo’nun ürünleri, bugün 85 bini aşkın firmada aktif olarak kullanılmaktadır. Logo, Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Asya’da birçok ülkenin diline, iş pratiğine ve yasal mevzuatına uyarlanan ürünlerini, ilgili ülkelerdeki yetkili iş ortakları ya da tam yetkili distribütörleri aracılığıyla kullanıcılarına ulaşmaktadır.

Ege Proje ve Yazılım 2008 başında kurulmuş ve piyasada ki 12 yıllık tecrübesini artık doğrudan müşterileri ile paylaşmaya başlamıştır.
Logo Yazılımın piyasada ki önderliği ve bilgi birikiminide kullanarak farklı sektör ve ölçeklerde ki firmaların bütünleşik iş çözümlerini ve danışmanlığını yapmaktadır.

Bu çerçevede 7 gün 24 saat kesintisiz destek  hizmeti veren şirketimiz sadece ürün desteği ile kalmayıp her türlü mevzuatı yakından takip etmekte, ürün uygulamalarını mevzuata göre test etmekte ve müşterilerini bilgilendirmektedir. İşimizin gereği olduğunu düşündüğümüz konulardaki yani Muhasebe, Bordro , İnsan Kaynakları ve Sabit Kıymet Mevzuatı ile ilgili her türlü mevzuat ve uygulama konusunda da şirketimizden destek alabilirsiniz.

Şirketimiz aynı zamanda database yönetimi, her türlü özel yazılım , rapor , ekran tasarımları , interface çalışmaları ve uygulama geliştirmelerini de ekonomik ve hızlı bir şekilde çözüm olarak müşterilerine sunmaktadır.

Destek Hizmetlerimiz

Proje teslimi sonrasında, proje kapsamınızı büyüterek güçlendirmek gerektiğine inandığınızda, daha ileri düzeyde uygulamalara sahip olmanız gerektiğini hissettiğinizde, yeni kadrolarınızı hızla eğiterek devreye almaya, işinizi yeni açtığınız yurtiçi ya da yurtdışı işyerlerinize yaygınlaştırmaya karar verdiğinizde çözüm ortaklarımıza veya Netsis’e doğrudan ulaşarak etkin bir destekle fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Çağrı Merkezi Hizmetlerimiz

Sene sonunda devir yapmak, yeni bir şirket daha açmak ya da işinizi yeni çıkan yasal düzenlemelere uygun hale getirmek için çağrı merkezimize 7/24 ulaşabilir ve uzmanlarımızın desteğiyle hızla hazır hale gelebilir ve işinize devam edebilirsiniz.

  • +90 212 347 12 22

  • destek@ege-proje.com